ANGLIE

Prosím kontakujte nás!
Připravujeme: Arundel, Bournemonth, Bristol, Bruton, Bury St. Edmind, Cambridge, Cardiff, Chester, Cirencester, Surrey, Glostonbury, Hailsham, Liverpool, Manchester, Oxford, Paignton, Scarborough, Shrewsbury, Shropshire, Street, Eaertham, York, . . . 

Bath – Kaplan

Věk: 12 – 17 let
SUMMER CAMP, v historické budově v centru města, jen pár minut od velkolepého lázeňského opatství, divů římských lázní, mezi oblíbenými obchody, kavárnami a místními zajímavosti. Světlé prostorné učebny, interaktivní tabule a úžasný výhled na město. Bath je britský zážitek na vrcholu bohaté historie. Prozkoumejte budovu Edwardianu, připojte k plavbě lodí po řece Avon, hrajte fotbal v Sydney Gardens, vyzvěte přátele k bláznivému golfu. Město je bezpečné a přátelské místo k odpočinku i zábavě.

» Více

Studentský balíček: angličtina 20 lekcí týdně, ubytování v rodině – plná penze, 21 jídel týdně, 1x celodenní, 2x půldenní exkurze týdně, odpolední a večerní aktivity, čas s rodinou, učebnice, závěrečný retifkát, 24hod. odborný dohled, rozřazovací test, uvítací balíček, studentská ID karta, bezpečné uložení cestovního pasu, odvoz z/na letiště, doprava do/ze školy.
Přílety v neděli mezi 7.00-18.00 hod., odlety v sobotu mezi 10.00-21.00 hod. 

Doprava do/ze školy: studenti 14+ dojíždějí pod dohledem školního personálu a jejich pohyb je monitorován, mají 24 hodinový kontakt 

Extra: Přátelský personál pečuje o studenty již od příjezdu, výuka probíhá pomocí moderních metod, v prostorných třídách, s plátnem a projektory. Universitní kampus je obklopený zelení, WiFi v celém areálu, volný přístup k internetu, prostorný studentský salonek, kantýna, nedaleko místní hřiště a sportovní zařízení

» Skrýt

Berkhamsted – LAL 

Věk: 9 – 17 let 
LETNÍ ŠKOLA, jedna z nejslavnějších v Anglii, s patronkou královnou Alžbětou II. Dva kampusy – původní stavební rysy z roku 1541, ale moderní a působivé zařízení. Ideálně situována pro výlety po okolí, návštěvu londýnských atrakcí, dobrá doprava na letiště, ideální prostudijní prázdniny. WiFi zdarma, odpočívárna, zahrada, plavecký bazén, tenisové kurty, hřiště, sportovní hala, bezbariérový přístup!

» Více

Studentský balíček:
Max 15 studentů ve třídě, 20 lekcí týdně, registrace, učebnice, ubytování v rodině / residenci – plná penze, odpolední a večerní aktivity, 1 a 1/2 denní exkurze týdně, celodenní dohled, zdravotní pojištění, závěrečný certifikát, odvoz z/na letiště

Ubytování:
Homstay: 12-17let, snídaně + 2 večeře/týdně, zbytek týdne – obědy a večeře ve škole. Studenti mohou strávit celou neděli se svými hostiteli.
Residence: 9-17let, tradiční internátní škola s ubytováním, mladší studenti mají ubytovnu s 10 lůžky, starší studenti sdílené pokoje s 2-4 lůžky, společné koupelny, profesionální dohled.

Mimoškolní aktivity:
Velký výběr – například v rámci kurzu pro začínající filmaře, hledající speciální zkušenosti z britského filmového průmyslu – možnost vytvářet a řídit vlastní filmy, naučit se základy filmové tvorby a vidět zajímavou filmovou tématiku. Balíček obsahuje kameru a filmovou techniku, psaný scénář – příběh, natáčení a střih. Cílem je psát, hrát a natočit krátký film s využitím techniky a dovednosti získané v průběhu studia. Studenti navštíví Warner Brothers Harry Potter Studio.

» Skrýt

Brighton – LAL 

Věk: 12 – 17 let. 
LETNÍ ŠKOLA, sídlí v areálu “University of Sussex”, jen 5min. chůze od stadionu Premiér League Brighton&Hove Albion. Poklidný kampus je obklopen zelení s velkou zahradou. Ve škole je Air condition, společenská místnost s občerstvením, bezbariérový přístup, WiFi zdarma a sportovní hala. Moderní výukové metody, aktivní letní programy. 

» Více

Studenský balíček:
Max 15 studentů ve třídě, 20 lekcí týdně, registrace, učebnice, ubytování v rodině / residenci – plná penze, odpolední a večerní aktivity, 1 a 1/2 denní exkurze týdně, celodenní dohled, zdravotní pojištění, závěrečný certifikát, odvoz z/na letiště

Ubytování:
Školní residence: areál nabízí 1L pokoje, malé apartmány s koupelnou a společným sociálním zařízením. Všechny ubytovací jednotky jsou pod celodenním dohledem.

Mimoškolní aktivity:
Jsou součástí studijního pobytu dle dle výběru kurzu, další zpoplatněné dle výběru z nabídky školy – bližší informace obdržíte na vyžádání.

Péče a podpora:
Personál pečuje o studenty od jejich příjezdu. Studium i dobrodružství v kontrolovaném prostředí – dohled 24hodin, nezapomenutelné zážitky, noví kamarádi, víkendové výlety do zajímavých míst, profesionální sportovní aktivity – vodní sporty na pláži, objevování blízkého okolí, výlet do Londýna.

» Skrýt

Brighton – Kaplan  

Věk: 12 – 16 let. 
SUMMER CAMP, populární cíl studentů blízko velkého města a zároveň v atmosféře maloměsta. Internátní škola Roedean patří mezi nejlepší nezávislé v Anglii. Ubytování v kampusu, vynikající zařízení a fantastická lokalita na vrcholku útesu s výhledem na moře. Přátelské a bezpečné prostředí s dechberoucím výhledem na moře navštěvují studenti z celého světa. Vlakem do Londýna 1 hod., snadno dosažitelný víkendový výlet.

» Více

Studenský balíček:
20lekcí týdně, 1x celodenní + min. 2x půldenní exkurze týdně, uvítací online program, odpolední aktivity, 2 večerní aktivity týdně a zbytek času strávený s hostitelem. Bonus: závěrečný retifkát, 24hod. nouzová linka, rozřazovací test, Specializované K+teens materiály, studentský průkaz nebo náramek, bezpečné uložení cestovního pasu, odvoz z/na letiště. Na vyžádání poskytuje škola sdílenou přepravu za příplatek, z/na letiště Heathrow, přílety v neděli mezi 7.00-18.00 hod., odlety v sobotu mezi 10.00-21.00 hod., k dispozici je i soukromá taxi přeprava.

Ubytování:
Hostitelské rodiny: plná penze /snídaně,obědy,večeře – 21 jídel/týden/, sdílený pokoj, společné sociální zařízení. Skvělý způsob, jak poznat místní život a využít angličtinu v praxi.
Studentská kolej: plná penze, zábavné a společné bydlení v mezinárodním prostředí, skvělý způsob, jak získat spoustu přátel a pocit nezávislosti.

Extra:
Přátelský personál pečuje o studenty již od příjezdu, tradiční anglická internátní škola, výuka moderními metodami, v prostorných třídách, s interaktivními tabulemi. WiFi v celém areálu, volný přístup k internetu, 18 tenisových kurtů, rozsáhlá hřiště, vnitřní sportovní hala, 2 taneční studia, multimediální učebna, studentský salonek. Každodenní nabídka teplých i studených jídel + prodejní automaty v kampusu.

» Skrýt

Keele – Kaplan

Věk: 10 – 17 let
SUMMER CAMP, idylický venkovský kampus,parky, lesy, jezera a rozsáhlé sportovní zázemí. Oceněný cateringový tým, světlé a prostorné učebny, zázemí s minitržištěm. a poštou. Město v North Staffordshire, severně od Londýna, jižně od Leedsu, ideální poloha pro výlety, procházky v blízkém národním parku Peak District, vodní parky nebo Alton Towers – největší zábavní park v zemi. Poznávací výlety do Liverpoolu a Manchesteru, historické a kulturní aktivity. 

» Více

Studentský balíček:
angličtina 20/25 lekcí týdně, ubytování – plná penze, 1x celodenní, 2x půldenní exkurze týdně, odpolední a večerní aktivity, učebnice, závěrečný certifkát, 24hod. odborný dohled, rozřazovací test, uvítací balíček, studentská ID karta, bezpečné uložení cestovního pasu, odvoz z/na letiště. Přílety v neděli mezi 7.00-18.00 hod., odlety v sobotu mezi 10.00-21.00 hod.

Ubytování:
Residence, plná penze, 1L pokoje, vlastní koupelna, zábavné a společné bydlení v mezinárodním prostředí, spoustu přátel a pocit nezávislosti.

Extra:
Přátelský personál pečuje o studenty již od příjezdu, výuka probíhá pomocí moderních metod, v prostorných třídách, s interantivní tabulí. Universitní kampus je obklopený zelení, WiFi v celém areálu, volný přístup k internetu, prostorný studentský salonek, kantýna, nedaleko místní hřiště a sportovní zařízení.

» Skrýt

London / Twickenham – LAL

Věk: 12 – 17 let 
LETNÍ ŠKOLA, velmi oblíbená, poblíž řeky Temže, v budově Univerzity St.Mary v bezpečné velmi žádané čtvti Richmond-upon-Thames, domova světového ragby a rodiště Rolling Stones, jen 20 minunt od centra. Moderní kampus, venkovní sportovní zařízení, nové kryté sportovní centrum, tenisové kurty, studentská hala, divadlo, kavárna a volný přístup k WiFi v areálu celé školy. Užjte si Londýna s akčním letním balíčkem.

» Více

Studentský balíček:
Max 15 studentů ve třídě, 20 lekcí týdně, registrace, učebnice, ubytování v rodině / residenci – plná penze, odpolední a večerní aktivity, 1 a 1/2 denní exkurze týdně, celodenní dohled, zdravotní pojištění, závěrečný certifikát, odvoz z/na letiště

Ubytování:
Homestay: 14-17 let, cca 30min. od školy s využitím místní dopravy, sdílené pokoje a koupelny. Univerzitní jídelna v St.Mary poskytuje 2 večerní jídla týdně, ostatní studenti mají obědy a večeře ve škole.

» Skrýt

London / City – Kaplan 

Věk: 13 – 17 let 
SUMMER CAMP, se rozkládá na hranici zóny 1 a London City v centru trendy Shoreditch. Eklekticé trhy, pouliční občerstvení, pop-up kavárny a slavné památky kolem ve městě hudby, umění, obchodu a módy. Areál školy nabízí fantastické sport-centrum /r.2012 tréninkové místo olympijských týmů. Máte šanci zažít strhující atmosféru světových kultur. Zábavné společenské aktivity, oslavy na lodi na řece Temži, výlety do Oxfordu, Cambridge nebo Brightonu.

» Více

Studentský balíček:
angličtina 20/25 lekcí týdně, ubytování – plná penze, 1x celodenní, 2x půldenní exkurze týdně, odpolední a večerní aktivity, učebnice, závěrečný retifkát, 24hod. odborný dohled, rozřazovací test, uvítací balíček, studentská ID karta, bezpečné uložení cestovního pasu, odvoz z/na letiště. Na vyžádání poskytuje škola sdílenou přepravu za příplatek, z/na letiště Heathrow, přílety v neděli mezi 7.00-18.00 hod., odlety v sobotu mezi 10.00-21.00 hod., k dispozici je i soukromá taxi přeprava

Ubytování:
Studentská kolej: 12-17let, plná penze, 1L pokoje, vlastní koupelna, zábavné a společné bydlení v mezinárodním prostředí, spoustu přátel a pocit nezávislosti.

Extra: Přátelský personál pečuje o studenty již od příjezdu, výuka probíhá pomocí moderních metod, v prostorných třídách, s plátnem a projektory. Universitní kampus je obklopený zelení, WiFi v celém areálu, volný přístup k internetu, prostorný studentský salonek, kantýna, nedaleko místní hřiště a sportovní zařízení.

» Skrýt

Tavistock – LAL 

Věk: 7 – 16 let. 
LETNÍ ŠKOLA, prestižní budova Mount Kelly sídlící v rozlehlé krajině, na okraji národního parku Dartmoor  připomíná Bradavice z příběhu Harryho Pottera. Malebný Tavistock a hora Kelly jsou krásnou kulisou skvělého zázemí pro studenty. Olympijský bazén, tenisové kurty, odpočívárna, umělecký ateliér, sportovní hala i volný přístup k WiFi, jsou vhodným místem pro studenty toužících po dobrodružství či stopách Harryho Pottera! Kdo ví?

» Více

Studentský balíček: 
Max 15 studentů ve třídě, 20 lekcí týdně, registrace, ubytování v rodině nebo residence – plná penze, odpolední a večerní aktivity, 1 a 1/2 denní exkurze týdně, celodenní dohled, zdravotní pojištění, učebnice, závěrečný certifikát, odvoz z/na letiště

Ubytování:
Pět školních penzionů v tradičním angl. internátním stylu, 2, 3 a více lůžkové pokoje, společné soc. zařízení a přístup do domu jen s bezp. kódem, uzamykatelné skříňky v ložnicích, celodenní odborný dohled.

Mimoškolní aktivity:
Surfování na severním pobřeží Devon, slaňování na vysokých lanech a šplhání na lezecké stěně s kvalifikovanými odborníky, lukostřelba, táborový oheň – večerní relax u táboráku a opékaní marshmallows s přáteli.

London Finale: 
Návštěva hory Kelly, nocleh v Londýně – londýnské památky, večeře v restauraci, výlet na London Eye, nákupy v Covent Garden. Balíček s obědem ze školy, doprava, ubytování. 1 noc – Bed and Breakfast (2-3* hotel nebo St.Mary rezidence). Travel Card na neomezené cestování v Londýně,  pěší prohlídka centra Londýna s doprovodem. 1 vstup do London Eye. Odvoz na letiště Heathrow – není v ceně?

Dostupnost je omezená – rezervujte včas! 

» Skrýt

Torbay – LAL 

Věk: 5 – 17 let.
LETNÍ ŠKOLA, v bezpečném a tradičním prostředí, jen kousek pěšky do centra města i k moři. Ideální prostředí pro studium a zábavu. Světlé a vzdušné učebny s moderním vybavením, velký studentský salonek, příjemná zahrada pro setkání s přáteli. WiFi v areálu celé školy, knihovna odpočívárna, školní kavárna, bezbariérový přístup. Termíny: jaro, léto, podzim

» Více

Studenský balíček:
Max 15 studentů ve třídě, 20 lekcí týdně, registrace, učebnice, ubytování v rodině – plná penze, odpolední a večerní aktivity, 1 a 1/2 denní exkurze týdně, celodenní dohled, zdravotní pojištění, závěrečný certifikát, odvoz z/na letiště

Ubytování:
Homestay: snídaně, obědy, večeře, sdílený pokoj, společné sociální zařízení. Skvělý způsob, jak poznat místní život a využít angličtinu v praxi. Přátelské uvítání a rychlý pocit domova.

Péče a podpora
Přátelský personál pečuje o studenty již od příjezdu. Výuka probíhá pomocí moderních metod “Perfect programs”. Studium i dobrodružství v kontrolovaném prostředí – dohled 24hodin, nezapomenutelné zážitky, noví kamarádi, víkendové výlety do zajímavých míst, profesionální sportovní aktivity – vodní sporty na pláži, objevování blízkých měst Plymouth, Exeter a Bristol nebo poušť Dartmoor.

» Skrýt

Torquay – Kaplan

Věk: 12 – 16 let. 
SUMMER CAMP v Devonu, jedné z nejkrásnějších lokalit Spojeného království. Okouzlující vila na pobřeží, obklopená palmami a atraktivní krajinou, s rozlehlou zahradou a školní terasou. Krásné přímořské město získává stále větší oblibu. Nabízí se pulsující, přátelské a bezpečné místo s úchvatnými výhledy, nádhernými plážemi, útesy a rušným přístavem. 

» Více

Studenský balíček:
20lekcí týdně, 1x celodenní + min. 2x půldenní exkurze týdně, odpolední program plný aktivit, 2 večerní aktivity týdně a zbytek času strávený s hostitelem. Bonus: závěrečný retifkát, 24hod. nouzová linka, rozřazovací test, Specializované K+teens materiály, studentský průkaz nebo náramek, bezpečné uložení cestovního pasu, odvoz z/na letiště. Na vyžádání poskytuje škola sdílenou přepravu za příplatek, z/na letiště Heathrow, přílety v neděli mezi 7.00-18.00 hod., odlety v sobotu mezi 10.00-21.00 hod., k dispozici je i soukromá taxi přeprava.

Ubytování:
Hostitelské rodiny: plná penze /snídaně,obědy,večeře – 21 jídel/týden/, sdílený pokoj, společné sociální zařízení. Skvělý způsob, jak poznat místní život a využít angličtinu v praxi. Přátelské uvítání a rychlý pocit domova.

Extra:
Přátelský personál pečuje o studenty již od příjezdu, výuka probíhá pomocí moderních metod, v prostorných třídách, s interaktivními tabulemi. V exkluzivní budově školy je WiFi, volný přístup k Internetu, vlastní školní zahrada, TV, biliárový stůl, PlayStation, časopisy a knihy, stolní tenis i venkovní sportovní areál. K dispozici je každodenní nabídka teplých i studených obědů nebo prodejní automaty k zakoupení svačiny .

» Skrýt

Winchester – LAL 

Věk: 9 – 17 let. 
LETNÍ ŠKOLA, velmi úspěšná soukromá škola se sportovním a uměleckým zaměřením sídlí v St. Swithun’s na okraji města. Nabízí komfortní ubytování, moderně vybavené učebny, sportovní halu, tenisové kurty, plavecký bazén, nově rekonstruovanou jídelnu, společenskou místnost s občerstvením a nápoji, zahradu, bezbariérový přístup a volný přístup k WiFi v areálu celé školy. Ideální prostředí pro studium i zábavu.

» Více

Studenský balíček:
Max 15 studentů ve třídě, 20 lekcí týdně, registrace, učebnice, ubytování v rodině / residenci – plná penze, odpolední a večerní aktivity, 1 a 1/2 denní exkurze týdně, celodenní dohled, zdravotní pojištění, závěrečný certifikát, odvoz z/na letiště

Ubytování:
Vlastní ubytování ve Winchester Summer School Campus. Většinou 1L pokoje, ale také 7 ložnic se 6-8 lůžky v každé. Společné koupelny a prostorná společenská místnost. 

Winchester
Historické město s katedrálou, obklopené krásnou přírodou v kraji Hampshire. Perfektní lokalita pro studenty, cca hodinu jízdy od Londýna, blízko Stonehenge, Thorpe Park a Oxford. Bývalé starobylé hlavní město Anglie, mnoh zachovalých budov včetnš nádherné katedrály a Velký sál, kde byl více než 700 let ukryt tajemný kulatý stůl Krále Arthuše.

» Skrýt

IRSKO

Prosím kontaktujte nás!
Připravujeme:
Blackrock, Bray, Cork, Dublin, Galway, Gleneagery, Kilkenny, Limerick, Maynooth, . . .

MALTA / KYPR / J.AFRIKA 

Prosím kontaktujte nás!
Připravujeme:
M – Sliema, St. Julian’s, Gozo, . . . K – Limasol, JF – Cape Town

AUSTRÁLIE

Prosím kontaktujte nás!
Připravujeme:
Cairns, . . .

KANADA

Prosím kontaktujte nás!
Připravujeme:
Hamilton, Toronto, Vancouver, Montreal, . . .

USA

Prosím kontaktujte nás!
Připavujeme:
 Boca Raton, Boston, Chicago, Ft. Lauderdale, Honolulu, Los Angeles, New York, New Haven, San Diego, San Francisco, Madison, . . . 

NOVÝ ZÉLAND

Prosím kontaktujte nás!
Připravujeme:
Auckland /pouze skupiny/

ŠPANĚLSKO / JIŽNÍ AMERIKA

Prosím kontaktujte nás!
Připravujeme:
Š – Barcelona, Cadiz, Cordoba, Madrid, Palma del Mallorca, San Sebastian, Sevilla, Tarragona, Valencia, . . ., JA – Mexiko – Condesa, Guadalajara, Querétaro, Riviera May / Palma del Carmen. . .