Melbourne

Hlavní město státu Victoria, bezpečné, plné překvapení s přátelskou atmosférou a pokud byste chtěli dát přednost spíše konzervativnímu anglickému stylu pak je ideální právě pro vás. Stylové domy, upravené zahrady a spíše chladnější klima je příjemné místo ke studiu. Přesto můžete využít místní pláže ke koupání a vodním sportům. Melbourne je chápáno jako centrum kultury a obchodu s překrásnými parky stále plnými zeleně a rozkvetlých květin. Kromě jiných akcí se například Ford Australian Open, kterou každoročně navštěvuje statisíce diváků, se zapsala do světového podvědomí

Fusion English 

Moderní školy v městských centrech, profesionální vzdělávací tým, flexibilní studijní umožňující pohodlné studium, rodinná atmosféra, kvalitní služby.

VÍCE

ACSF

29 let působnosti, akreditovaný poskytovatel odborného vzdělání v oblasti sportu, zdraví a kondice, velký přínos pro budoucí kariéru.

VÍCE

CIC

Člen globální vzdělávací sítě universit, odborných a jazykových škol, moderní výukové metody, skvělá příprava pro budoucí karieru.

VÍCE

Kaplan International English

75let historie, 40+ jazykových škol v 8 anglicky mluvících zemích celého světa, prestižní studijní programy, skvělý servis, kreativní výuka.

VÍCE