Cairns

Barevné, moderní sofistikované město světové úrovně ležící v „tropickém ráji“ jak říkají sami Australané, obklopeno největším korálovým útesem na světě „Great Barierre Reaf“, registrovaného UNESCO jako součást světové děditství, o němž je proslule známo, že jej lze vidět i z Vesmíru. Přilehlé tropické ostrovy Green Island a Fitzroy Island nebo z opačné strany deštný prales Daintree, nejstarší přežívající deštný prales na světě! Přátelská atmosféra, bezpečí, odpočinek i zábava jsou ideálními důvody proč studenti všech věkových kategorií chtějí studovat právě tady. Celoroční léto i podzimní tropické deště jsou pro toto místo typické. Leží v rovině, proto je příjemné využít jízdní kolo, což výrazné sníží náklady na dopravu, studenti této možnosti hojně využívají. Rádi se seznamují s původní kulturou, historií i uměním – v Aboriginal Cultural Park nebo ve volném čase navštěvují divoké okolní pláže. Ve městě láká pro odpočinek uměle vytvořená laguna s pláží nebo naopak k zábavě rušná Cairns Esplanade táhnoucí se podél pobřeží, plná barů a restaurací s místními specialitami a také místní kasino lákající k zábavě ve dne i v noci. Návštěva města ve stoprocentně vyvolá nezapomenutelné zážitky

Cairns College of English

Téměř padesát let úspěchů, špičková technologie, dynamické výukové metody, moderní design, přátelská atmosféra, akademická kvalita.

VÍCE

Cairns Language Centre

Nezávislá jazyková škola a obchodní akademie, kvalitní vzdělávací a odborné kurzy, přátelské podpůrné prostředí, specializovaný personál.

VÍCE

Kaplan International English

75let historie, 40+ jazykových škol v 8 anglicky mluvících zemích celého světa, prestižní studijní programy, skvělý servis, kreativní výuka.

VÍCE