Austrálie hledá pečovatelky

EPIC Assist – Unikátní projekt!
Australský sektor zdravotní péče a sociální pomoci zdravotně postiženým osobám přichází s unikátním nápadem na řešení významnému nedostatku pečovatelů! Je připraven zaměstnat 250 tisíc lidí během příštích 5ti letech.
Účastníci projektu „EPIC Careers Project“ dostávají příležitost získat potřebné znalosti a dovednosti v australském kontextu, tak že budou připraveni pro práci v oboru zdravotní péče pro osoby s tělesným postižením a seniory. 

» Více

Studium a úspěšně dokončený praktický trénink včetně sady dovedností v daném sektoru všem uchazečům následně poskytne pracovní příležitost. Případné předchozí znalosti lze spárovat s dalším studiem v Austrálii, čímž si zajistíte dostatečnou přípravu pro oficiální zaměstnání.
Zájemci mohou žádat o australské vízum typu Work & Holiday (podtřída 417 nebo 462), které umožňuje úspěšně absolvovat požadovaný výcvik a následně oficiálně pracovat v organizacích zdravotně postižených osob v Austrálii.

 • EPIC Assist – poskytovatel služeb zdravotně postiženým a školení v AU
 • EPIC Assist – přední nezisková organizace působící téměř 30 let
 • EPIC Assist – 400 zaměstnanců pomáhajících osobám se zdravotním postižením připravit se, najít a udržet zaměstnání
 • EPIC Assist – poskytuje vzdělání, školení a služby v rámci národního zdravotního systému pro osoby se zdravotním postižením (NDIS).
 • EPIC Assist – více než 50 servisních středisek v AU:
  – hlavní sídlo v Brisbane stát QLD
  – pobočky v – NSW, Victoria, Tasmánia a území hl.města Canberra
 • EPIC Assist – nabízí možnost pracovat v sektoru pro zdravotně postižené osoby v Austrálii!

O kurzu:

Místo konání:  
Austrálie – Brisbane – stát Queensland /QLD/

Základem kurzu je studium potřebných znalostí a praktických dovedností pro práci s postiženými – Certificate CHC33015 III, pro individuální podporu. Denní studium 8 týdnů ve 4 modulech, každý pracovní den 9:00 – 15:00 hod., se zkušeným odborným školitelem + 100 hodin praktická placená stáž, jako požadavek pro kvalifikaci a získání certifikátu /zajistí EPIC/ Absolventi kurzu obdrží – Certificate CHC33015 pro individuální podporu

Podmínky pro vstup do programu:
Programu se může zúčastnit každý, kdo splňuje všechna potřebná kritéria pro získání W&H víza (podtřída 417 nebo 462 více info na: www.border.gov.au). Vzdělání nebo předchozí praktické zkušenosti se sociálními službami jsou velmi vítané, ne však povinné. 100% však je očekávána osobní empatie pro práci v sociálních službách, s osobami se zdravotním postižením nebo staršími lidmi.

Práce po dokončeném tréninku:
Z důvodu australských právních předpisům nelze zajistit práci v oblasti zdravotního postižení, ale víme, že existuje extrémně vysoká šance práci v této oblasti získat hned po dokončení školení. Společnost EPIC je připravena a ochotna nabídnout pomoc při hledání zaměstnání za stanovený poplatek. Existuje velmi vysoká pravděpodobnost, že nabízená práce bude nejméně na 24hod./ týdně za min. 18,29 A$/hod. (včetně daní). Naše dosavadní zkušenosti ukazují, že existuje vysoká pravděpodobnost hodinové sazby kolem 23 A$/hod.

Nástupní termíny pro rok 2019

 • – 25 březen 2019
 • – 15 červenec 2019
 • – 23 září 2019

W&H vízum Info

» Skrýt

 

Připravujeme:

» Více

» Skrýt