Anglie – Summer Camps 

LAL Torbay a další destinace
Až do září – Výhodné studentské balíčky – kurzovné 20 lekcí týdně, ubytování + plná penze, odvoz z letiště, zdravotní pojištění, mimoškolní aktivity, výlety a exkurze, úžasné sportovní vyžití v olympijském plaveckém bazénu. Kromě toho máte na výběr: Berhamstead, Brighton, London, Wichester a velmi oblíbenou Torbay! Ještě je šance!

» Více

Na jazykové pobyty a kurzy pro dospělé i mladé studenty jsou LAL odborníci stejně jako na aktivity pro volný čas. Procházejte stránkami z pohodlí vašeho stolu. Podívejte co LAL nabízí, fantastické vybavení na všech našich skvělých místech – www.lalschool.com

» Skrýt

Austrálie – Melbourne

Australian City Designe College – Nové školy, nové možnosti, nová nabídky – odborné kurzy:
Certificate IV in Business, Diploma of Marketing and Communication, Diploma of Leadership and Management, Diploma of Screen and Media. Dlouhodobé kurzy zakončené diplomem můžete nastartovat kurzem angličtiny – délka nerozhoduje. Konzultace zdarma!

» Více

» Skrýt

Španělsko 
nové školy, nové kurzy..

Alicance, Barcelona, Granada, Madrid, Valencie a další destinaceLetní tábory pro děti a mládež i kurzy pro dospělé! Programy všeho druhu a léto 2019 – ideální čas vyrazit do Španělska za novými zážitky. Obohaťte svůj život, rozšiřte jazykové znalosti. Nezapomenutelné léto máte zaručené. Uvidíte, jak může být studium zábavné a zároveň vzdělávací a obohacující! Zapište se do programu letní školy, zdokonalte svou španělštinu. Cestujte po nových městech!

» Více

» Skrýt

Malta – St. Julian’s
Junioři 13 – 17 let: 15% sleva

Gateway School of English – jednotlivci i skupiny, mohou se přidat i rodiče: Léto 2019! Angličtina 20 lekcí týdně, ubytování s plnou penzí 50m od pláže, 100m od vodního parku,  mimoškolní aktivity – vodní i jiné sporty, kultura i historie, výlety exkurze, kompletní servis, 24 hodinový dohled! Více osobně nebo telefonicky, konzultace zdarma!

» Více

» Skrýt

Malta / Gozo
Akce – “Special package”

LAL IELS – Gozo, Sliema – St.Julian’s – Speciální cenové balíčky pro mládež 8 – 18let: angličtina 20 lekcí týdně, registrační poplatek, učebnice, transfer z/na letiště, zdravotní pojištění, ubytování v rodině/residenci s PP, 1,2,3 lůžkové pokoje, uvítací párty. Velký výběr kurzů pro dospělé – prima aktivní dovolená! Klikni na více, najdeš brožury s kompletní nabídkou.

Austrálie – Sydney
DemiPair Program

ACCESS Language Center Sydney a DemiPair, stále žádoucí a oblíbený program nově s Popularními balíčky a dalšími možnosti studia v jedné z nejoblíbenějších škol v Sydney za ceny, které pro vás máme jen my. Programy škola průběžně aktualizuje a přichází s novinkami. Délka studia dle vlastního výběru, skvělý studentský servis. Více osobně nebo telefonicky!

» Více

» Skrýt

Kanada – Toronto
“Year-Round Youth Program”

ILAC: Léto i zima pro starší mládež: 15 – 18let – Summer & Winter Platinum Packages: Angličtina 20lekcí týdně, ubytování v rodině, plná penze /3 jídla denně/, zdravotní pojištění, učebnice, odvoz z/na letiště, registrační poplatek, rezervace ubytování, celodenní dohled, kompletní servis! Čtěte více. . 

Malta – Letiště – Pozor!!

Před odletem na Maltu dodržujte nové předpisy. K 13.04.2017 došlo ke změně – rozšíření vízové povinnosti pro studenty mimo EU. Mezinárodní letiště Malta vyžaduje být na letišti min. 2,5 – 3 hodiny před odletem z důvodu zpřísněných kontrol. Od 06.2016 musí každý návštěvník starší 18 let platit cestovní, tzv. ECO daň  = 0,50-5.00EUR. Částka není součástí kurzu, platíte škole nebo hotelu po příjezdu. Dle požadavku vlády musí studenti jsou povinni předložit kopii pasu!

» Více

» Skrýt

Austrálie – Sydney
Zdravotníci, lékaři, . .!

Sydney College of English /ACCES Sydney/ – NOVINKA! Pro vyškolené zdravotní pracovníky, lékaře, zdravotní sestry, lékárníky, zubní lékaře, atd. Kurzy angličtiny, 1-2 bloky po 12ti týdnech. Výhoda pro budoucí komunikaci s anglicky mluvícími pacienty či kolegy, interpretaci a překlady, plánování kariéry v sociálních oborech, rozšíření slovní zásoby v oboru. EHP /English Health Professional/. Start každé pondělí dle vlastního časového plánu. Výhoda dlouhodobého víza s pracovním povolením!

» Více

Austrálie – Sydney, Perth,
Melbourne, Brisbane

Australian Learning Group
Fitness, Massage, Dance, 4Life College, Yoga:
Získejte Certifikát nebo Diplom jako: trenér/ka/, masér/ka/ pro speciální techniky, učitel/ka/ tance nebo pečovatel/ka/ s odborným zaměřením – 4 programy oblasti a nově YOGA od 2019. Až 2 roky studia – 4 semestry v roce s 14 denními přestávkami. Platba splátkově v průběhu studia. Na odborné kurzy lze navázat po krátkodobém kurzu AJ pokud nechcete rovnou do odborného. Více info osobně, telefonem, emailem.

» Více

» Skrýt

Španělsko – Madrid a více
“Exclusive” 10% sleva

Enforex:  “Global Junior Program”
Madrid, Barcelona, Malaga, Salamanca, a další:
Pro dospívající mládež 14 – 17 let. Intenzivní kurzy španělštiny, vzrušující aktivity a exkurze s nádechem španělské kultury. Menší třídy, celodenní dohled, bezpečný pobyt. Ubytování ve studentské rezidenci, plná penze, 20-30 lekcí týdně, kompletní servis. Životní příležitost pro dospívající mládež.

» Více

Na výběr – 4 úžasné destinace:

Dossier global junior program 2017

» Skrýt