Studuj a pracuj v Austrálii

STRATHFIELD COLLEGE
SLEVA ze školného – platí jen v září, říjnu 2018
Sydney, Melbourne
Jedinečná šance jak ušetřit na školném a splnit si sen. Strathfield College nabízí aktuálně výraznou slevu pro vybrané kurzy i kombinované balíčky – např. angličtina s odborným kurzem. Nastartujte si tak svou budoucí kariéru s mezinárodně uznávaným Certifikátem nebo dipolmem. NEVÁHEJTE a zavolejte nám !!

» Více

» Skrýt

Jazykové pobyty Anglie 

Summer School LAL Tavistock
Výhodné studentské balíčky – PRÁVĚ TEĎ !!
V ceně: 350 GBP / týden
–  kurzovné 20 lekcí týdně, ubytování + plná penze, odvoz z letiště, zdravotní pojištění, mimoškolní aktivity, výlety a exkurze, úžasné sportovní vyžití v olympijském plaveckém bazénu. Kromě toho máte na výběr: Berhamstead, Brighton, London, Wichester a velmi oblíbenou Torbay! Je nejvyšší čas se rozhodnout!!

» Více

Na jazykové pobyty a kurzy pro dospělé i mladé studenty jsou LAL odborníci stejně jako na aktivity pro volný čas. Procházejte stránkami z pohodlí vašeho stolu. Podívejte co LAL nabízí, fantastické vybavení na všech našich skvělých místech – www.lalschool.com

» Skrýt

Studuj a pracuj v Austrálii

ACCESS Language Center – Sydney
Podzimní nabídka:
“Mini Intensive Course”/ 15hod. týdně

Registrace za půlku, 45% sleva – kurzy AJ
Přihlášky do 30.06.2018, nástup nejpozději 03.09.2018!!
 
Kromě toho další výběr kurzů, ve spolupráci se Sydney English College nové kurzy se zaměřením na zdravotnické profese. Stále aktuální jsou i Demi-Pair pobyty pro žadatelky ve věku 18-35 let mající zkušenosti s dětmi a angličtinu min. na střední úrovni. Více osobně či telefonicky nebo na: https://geministudents.cz/aupair/

» Více

» Skrýt

Studuj a pracuj v Austrálii

Australian City Designe College 
ACDC v Melbourne 
Nové školy, nové možnosti, nová nabídka – odborné kurzy:
Certificate IV in Business, Diploma of Marketing and Communication, Diploma of Leadership and Management, Diploma of Screen and Media. Dlouhodobé kurzy zakončené diplomem a nastartovat to můžete kurzem angličtiny. Konzultace zdarma!

» Více

» Skrýt

Studuj a pracuj v Austrálii
EXTRA SPECIÁL – Červen!!

North Sydney English College 
Angličtina od 145 AUD/týden

Work&Holiday víza – 1-4 týdny – 175 AUD/týden
Také IELS,EAP a Cambridge FCE kurzy. Levněji už Austrálii pořídit nejde. Přihlášky do 30.06.2018 s nástupním termínem kdykoliv. Minimum 3 měsíce s pracovním povolením. Bližší informace osobně nebo telefonicky. Vše potřebné vyřídíme. Konzulace zdarma!

» Více

Základní kurzy lze kombinovat – s “Cambridge First Certification in English”, kompletní nabídku školy najdte na našich stránkách – Austráliie / Sydney / NSEC 

NSEC – Cambridge NEW

» Skrýt

Studuj a pracuj v Austrálii
Jeden z našich nových partnerů!!

Class Training International College 
Moderní dynamická škola v Sydney s nadšenými učiteli a jedinečně volitelnými předměty přizpůsobenými potřebám studentů, různé styly výuky, jedinečné učební prostředí, které studentům umožní dosáhnout nejen jazykových znalostí. Ve spolupráci s dalšími odbornými školami nabízí možnost dlouhodobého studia zaměřeného na různé oblasti.

» Více

Základní kurzy lze kombinovat – s “Cambridge First Certification in English”, kompletní nabídku školy najdte na našich stránkách – Austráliie / Sydney / NSEC 

NSEC – Cambridge NEW

» Skrýt

Studuj a pracuj v Austrálii
ihBC s akční nabídkou!!

International House – Business College
Jedna z oblíbených škol v Sydney, s dlouholetou tradicí a akční nabídkou odborných kurzů: 
Cert IV in Business Diploma of Business Adv. Diploma of Business Cert IV in Project Management Diploma of Project Management Adv. Diploma of Program Mgmt. 
Ceník a termíny – klik na více!

» Více

» Skrýt

Studuj v Španělsku

Alicance, Barcelona, Granada, Madrid,
Valencie a další destinace

Letní tábory i kurzy pro dospělé! Programy všeho druhu a léto 2018 – ideální čas vyrazit do Španělska za novým dobrodružstvím. Obohaťte svůj život novými zážitky, rozšiřte jazykové znalosti. Nezapomenutelné léto máte zaručené. Uvidíte, jak mohou být všechny aktivity nebo zábavné a zároveň vzdělávací i obecně obohacující!
Zapište se do programu letní školy. Zlepšete své schopnosti hovořit španělsky. Cestujte po nových městech!

» Více

» Skrýt

Studuj na Maltě
Junioři 13-17 let: 15% z ceny

Gateway School of English
Jednotlivci i skupiny, mohou se přidat i rodiče: 
Léto 2018! Angličtina 20 lekcí týdně, ubytování s plnou penzí 50m od pláže, 100m od vodního parku,  mimoškolní aktivity – vodní i jiné sporty, kultura i historie, výlety exkurze, kompletní servis, 24 hodinový dohled! Více osobně nebo telefonicky, konzultace zdarma!

» Více

» Skrýt

Studuj na Maltě
Akce – “Special package”

LAL IELS – Gozo, Sliema – St.Julian’s
Speciální cenové balíčky pro mládež 8-18let: kurz angličtiny 20 lekcí týdně, registrační poplatek, učebnice, transfer z/na letiště, zdravotní pojištění, ubytování v rodině/residenci s polopenzí, 1,2,3 lůžkové pokoje, uvítací párty. Velký výběr kurzů pro dospělé – prima aktivní dovolená! Klikni na více, najdeš brožury s kompletní nabídkou.

Studuj a pracuj v Austrálii
DemiPair, Popular balíčky. .

ACCESS Language Center Sydney  
DemiPair
stále žádoucí programy, nově Popular balíčky a další možnosti studia v jedné z nejoblíbenějších škol v Sydney za ceny, které pro vás máme jen my. Programy škola průběžně aktualizuje a přichází s novinkami. Délka studia dle vlastního výběru, skvělý studentský servis. Více osobně nebo telefonicky!

» Více

» Skrýt

Study v Kanadě
“Year-Round Youth Program”

ILAC Toronto, Vancouver  
Letní i zimní termíny pro starší mládež: 
15-18let
Summer Platinum Package: červen-srpen 2018
Winter Platinum Package: prosinec-únor 2019 
Angličtina 20lekcí týdně, ubytování v rodině, plná penze /3jídla denně/, zdravotní pojištění, učebnice, odvoz z/na letiště, registrační poplatek, rezervace ubytování, celodenní dohled, kompletní servis! Čtěte více. . 

Study v USA
EXTRA! “Aviation ICAO English”

USA – Ft.Lauderdale – Florida
LAL –  “ICAO Level 4”
Odborná angličtina pro budoucí piloty a pracovníky v leteckém oboru – kurz ICAO Level 4, zahrnuje: Přípravu kariéry – pilota, palubního průvodčí, ovládání Air Tra_c, pracovníka letecké kontroly, atd. Přípravu na zkoušku odborné způsobilosti úroveň IV. Studium 10 týdnů (150 hodin), ranní kurzy – 20 lekcí/týden. Studenti mohou získat víza ESTA a B1/B2. Další možnosti: F-1 Student Visa a odpolední kurzy angličtiny i soukromá výuka – min. 18hodin/týdně.

» Více

ICAO Level 4 Exam Preparation
Začátky kurzů: 11.06.2018, rok 2019 – již brzy!
Příprava pro práci v letecké průmyslu. Cílem je zlepšit komunikativní kompetence studentů se zřetelem na šest stupňů ICAO jazykových znalostí: strukturu, plynulost, slovní zásobu, porozumění, interakci. Rozvoj poslechových dovedností s autentickými nahrávkami, užití funkčního jazyka a slovní zásoby potřebné pro standardní i nestandardní letecké situace, zlepšení komunikaci a výslovnosti v hlasových situacích (telefonní a radiotelefonní situace R/T) se zaměřením na odborné dovednosti. Školení ICAO úrovně 4 je podmínkou pro komerční a soukromé letecké piloty včetně vrtulníků, na mezinárodní úrovni; Pracovníci kontroly letového provozu (ATCO) a asistenti. Kdokoli používá hlasovou komunikaci vzduch-země pro mezinárodní letecké operace.

Obsah kurzu:

 • Jazyk a komunikace v letectví
 • Standardní frazeologie a prostý jazyk
 • Řešení nebo nedorozumění
 • Vysvětlení významu v obyčejné angličtině
 • Pochopení akcentů: poslech přenosů
 • Pohyby země
 • Komunikace na zemi
 • Komunikace země-vzduch
 • Vpády na dráze
 • Rozhodování
 • Příhody a přistání
 • Dávat instrukce
 • Navrhování řešení
 • Manipulace s technickou poruchou

LAL-USA-Aviation-ICAO-English-2018-1.0

» Skrýt

Studuj na Maltě

Malta – Mezinárodní letiště
Pozor! Před odletem na Maltu dodržujte nové předpisy. Studenti i turisté od 13.04.2017 došlo ke změně postupu rozšíření vízové povinnosti pro studenty mimo EU. Mezinárodní letiště Malta vyžaduje být na letišti nejméně 2,5 – 3 hodiny před odletem z důvodu zpřísněných kontrol. Od června 2016 každý návštěvník starší 18 let musí platit cestovní daň ECO/0,50-5.00 EUR. Částka není součástí kurzu a účtuje ji škola nebo hotel po příjezdu. Studenti jsou povinni předložit kopii pasu – požadavek vlády od ledna 2017!

» Více

» Skrýt

Study a pracuj v Kanadě
Angličtina a umění!

ILAC s nabídkou super nových programů
Vancouver Film School of English 
ILAC stále spolupracuje na nových projektech, které zcela zaručeně rozšíří portfolio zájemců o tyto programy. Jedním z nich je program: ILAC + VANCOUVER FILM SCHOOL ENGLISH PRO KREATIVNÍ UMĚNÍ. Tento zbrusu nový program je pečlivě navržen pro studenty, kteří chtějí získat znalosti a vzdělání v oblasti designu, umění a filmu.

» Více

Kompletní servis včetně studentského víza zařídí naše agentura.

» Skrýt

Stduduj a pracuj v Austrálii
Novinka – Pro zdravotníky, lékaře,. .!

ACCESS Language Centre – Sydney College of English
Kurzy pro vyškolené zdravotní pracovníky, lékaře, zdravotní sestry, lékárníky, zubní lékaře, atd. Dobré pro komunikaci s anglicky mluvícími pacienty nebo kolegy, interpretaci a překlady, plánování kariéry v sociálních oborech, rozšíření slovní zásoby v lékařství. EHP /English Health Professional/. 1-2 bloky po 12 týdnech. Začátky každé pondělí dle vlastního časového plánu. Výhoda – dlouhodobé vízum s PP!

» Více

Studuj a pracuj v Austrálii
Fitness, Massage, Dance, 4Life College

Australian Learnig Group
Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth
Certifikát nebo Diplom: trenér/ka/, masér/ka/ pro speciální techniky, učitel/ka/ tance nebo pečovatel/ka/ se zvláštním zaměřením! 4 programy zaměřené na tyto oblasti. Až 2 roky studia, 4 semestry v roce s 14 denními přestávkami. Platit můžete ve splátkách v místě školy. Odbornými kurzy lze navázat na krátkodobý kurz AJ pokud nechce začít rovnou odborným. Podrobné info osobně, telefonicky, emailem.
Klikni na více: 

» Více

» Skrýt

Jazykové pobyty ve Španělsku
Akce – “Exclusive” 10% sleva

Enforex:  “Global Junior Program”
Madrid, Barcelona, Malaga, Salamanca, a další

Kurzy pro dospívající mládež 14-17 let. Intenzivní kurzy španělštiny, vzrušující aktivity a exkurze, nádech španělské kultury. Menší třídy, celodenní dohled, bezpečný pobyt. Ubytování ve studentské rezidenci, plná penze, 20-30 lekcí týdně, kompletní servis. Životní příležitost pro dospívající mládež.

» Více

Na výběr – 4 úžasné destinace:

Dossier global junior program 2017

» Skrýt