Learn and Love the Language!

 

Gemini Students

Od roku 1995 spolupracujeme s australskými jazykovými školami. Začínali jsme s jedním partnerem v Cairns, postupně rozšiřovali nabídku. Dnes je to několik desítek škol po celé Austrálii i na dalších kontinentech ve všech světových destinacích. Dlouholetá spolupráce s pečlivě vybranými jazykovými školami i osobní praxe nám umožnily získat profesionální zkušenosti. Vybrali jsme tzv. “nejlepší kousky” a určitě nespíme na vavřínech. Nabízíme nejen nové školy, ale spoustu nových atraktivních kurzů, zajímavých mimoškolních aktivit a ještě víc neuvěřitelných zážitků. Naše poradenské a zprostředkovatelské služby získali na kvalitě. Jsme schopni zajistit kompletní servis od výběru destinace, vhodného kurzu až po vycestování do cílové stanice, kde dostanete veškerou další péči od našich zahraničních partnerů! My vám i přesto budeme k dispozici během i po skončení pobytu. V době neomezených technických možností není žádný problém komunikovat s kýmkoliv kdekoliv na světě. To pro případ, že budete potřebovat radu či pomoc. Objevujte nová zajímavá místa, čekají na vás desítky jazykových i odborných škol. Otevírají se další zajímavé a zábavné formy vzdělávání. Noví přátelé a úžasné chvílé strávené se zajímavými lidmi. 16-35 let je hlavní věková skupina zájemců, ale šanci má však každý od 6 do 65 let. Kromě obzvláště populární Austrálie a Nového Zélandu můžete objevovat spoustu dalších atraktivních míst: USA – Severní, Střední i Jižní, Kanadu, Evropu, Afriku i Asii. Jsme připraveni poradit, pomoci při výběru a informovat o všem co potřebujete vědět.

Hlavní důvody pro studium jazyků v zahraničí:

Investice vynaložené například do 3 měsíců studia v zahraničí jsou srovnatelné s cenou téměř dvouletého jazykového kurzu v ČR ovšem s tím, že v kratší době získáte kvalitnější znalosti, v domácím prostředí a máte mnohem větší inspiraci k mluvení i přemýšlení v jazyce, který právě studujete. Je výrazně ovlivněna vaše soustředěnost a máte možnost získané znalosti okamžitě uvést do praxe například na úřadech, v obchodech, během setkání se spolužáky a novými přáteli nebo pro získání práce či pracovní praxe

Naše nabídka: 

 • Jazykové kurzy pro začátečníky až pokročilé ve vybraných destinacích                                       
 • Studijní programy pro dospělé – pestrý výběr, různé typy kurzů
 • Programy pro děti a mládež celoročně, letní kempy i zimní kempy
 • Kurzy pro seniory 50+ jako prima aktivní dovolenou – doporučujeme!
 • Programy pro celé rodiny i s hlídáním
 • Odborné a speciální kurzy 
 • Přípravné kurzy – IELTS, TOEFL, CAE, FCE, EAP, . . . 
 • Pracovní programy /Work and Holiday, Working Holiday, Co-Op, . . .  
 • AuPair, DemiPair ve vybraných destinacích
 • Jazyky Plus: 
  – golf, tenis, surfing, plachtění a další sporty
  – vaření, malování, cestovní třídy, letecká navigace, . . .

Profesionální přístup:

Kvalita, ne kvantita, je naším hlavním cílem. Individuální představy klientů jsou velmi různé a z toho důvodu nabízíme osobní konzultaci ZDARMA! Vyslechneme vaše požadavky a připravíme studijní program odpovídající vašim představám. Dostanete kompletní informace včetně vízových podmínek v případě, že byste chtěli vycestovat do zemí s vízovou povinností Díky našim osobním zkušenostem vám můžeme poskytnout informace, které běžně nezískáte. Věnujeme vám tolik času kolik budete potřebovat, abyste odjížděli v klidu bez zbytečných starostí

Kompletní servis:

Pomoc při výběru destinace, školy i kurzu, rezervace a vystavení letenky, vyřízení víz do zemí s vízovou povinností, zajištění ubytování v místě studia dle vašeho výběru, pojištění a další potřebné formality spojené s vycestováním na studijní nebo studijně – pracovní pobyt v zahraničí. Ušetříme vám spoustu času, vše vyřídíme za vás. Nejsme zatíženi administrativou velkých firem. Stejné služby poskytneme členům rodiny nebo přátelům, kteří budou chtít vycestovat s vámi nebo vás později navštívit, zajistíme letenky, vízum, ubytování i další servis.

Během pobytu v zahraničí:

Naše služby vaším odletem nekončí. Zůstáváme v kontaktu po celou dobu vašeho pobytu a jsme připraveni kdykoliv poradit stejně jako všechny školy z vybrané nabídky poskytují vlastní kompletní servis před i během studia. Ubytování, transport z/na letiště, pojištění a další služby. Nabízí např. slevové karty, přístup k internetu zdarma, bohaté kulturní, sportovní a společenské programy i poradenské služby. Většina škol má dnes vlastní jídelny, kavárny, bufety, kde se můžete během dne občerstvit, některé mají i ubytování přímo v budově školy, což je výhodně zvláště pro mládežnické kurzy. V destinacích, kde dostanete pracovní povolení – Austrálie, Nový Zéland, Kanada, vám ve škole rádi poradí se vším co je potřeba udělat předem než začnete pracovat – založení bankovního účtu, registraci daňového čísla, jak zařídit studentskou kartu na různé slevy, jak a kde hledat práci, jak zpracovat CV, jak se připravit na pracovní pohovor, zkrátka kompletní servis.  
My zůstáváme na příjmu: Skype, WhatsApp, Viber, E-mail

Neslibujeme nemožné, ale tohle na 100%:

 • Prověřené, akreditované školy s mezinárodním statusem
 • Kvalitní výuku v multikulturním a bezpečném prostředí
 • Zabezpečení vybraného kurzu – individuální i skupinové
 • Zvýhodněné ceny, atraktivní slevy!
 • Velký výběr mimoškolních aktivit
 • Nadstandardní servis ve vybraných destinacích
 • Mezinárodně uznávané certifikáty
 • Individuální přístup
 • Zajištění ubytování, letenky, víza a další vybrané služby. . .
 • Konzultace a poradenství ZDARMA !
 • Pomoc s vyřízením vašich požadavků i na dálku