Brisbane

Hlavní město státu Queensland, mladé, kosmopolitní a pohostinné se subtropickým klimatem. Ideální místo pro studium i turistiku. Obklopené atraktivními turistickými destinacemi = Gold Coast , Sunshine Coast nebo Fraser Island /ostrov z největší písečnou plochou na světě/. Spousta ZOO a přírodních rezervací, nádherných městských parků i dalších míst pro relaxaci. Nižší životní náklady a vysoký standard turistických ubytoven jeden důvodů při výběru studia. Město je čisté a bezpečné s cyklistickými stezkami, bazény a sportovišti. Snadný přístup do deštného pralesa v blízkém okolí ke světoznámý surfařským plážím, 245 slunečních dní v roce. Místní klima umožňuje celoročně užívat všech aspektů města s využitím City Cat /vysokorychlostního trajektu/ nebo noční jízdu kajakem. Večer můžete vyrazit do South Bank a bavit se pouličním tancem Salsy na Little Stanley Street. Toto centrum zábavy bylo zvoleno jako jedno z nejoblíbenějších na světě

International House

Vysoký standard v několika světových pobočkách, individuální charakter avšak společné principy, maximální kvalita služeb.

VÍCE

LSI

Rozsáhlá síť vlastních i partnerských škol po celém světě, moderní školy v centrech atraktivních městských lokalit, individuální přístup.

VÍCE

Shafston Int. College

21 let profesionální práce, praktické zkušenosti, špičková infrastruktura, trvalé zaměření na kvalitu, dva luxusní kampusy, pečující prostředí.

VÍCE

Kaplan International English

75let historie, 40+ jazykových škol v 8 anglicky mluvících zemích celého světa, prestižní studijní programy, skvělý servis, kreativní výuka.

VÍCE

Fusion English

Moderní školy v městských centrech, profesionální vzdělávací tým, flexibilní studijní umožňující pohodlné studium, rodinná atmosféra, kvalitní služby.

VÍCE