Gold Coast

„Zlaté pobřeží“, doslova třpytící se město – ráj surfařů, druhé největší město státu Queensland, ležící asi hodinu cesty autem od Brisbane. Gold Coast je místo kde se narodily „bikiny“ jeho největší část vede od hranic státu NSW přes Queensland až k proslulému Surfers Paradise = 42 km nádherných prosluněných zlatých pláží s ideálními podmínkami pro surfing, což už sám název napovídá. Zásadním zdrojem ekonomiky v tomto místě je turistický ruch. Spolu s nekonečnými úseky zlatých pláží objevíte mezinárodní zábavní parky,, značkové butiky, luxusní lázně, prvotřídní golfové hřiště, oceněné restaurace a bary a vzrušující noční kluby. Každý měsíc festivaly, sportovní akce – můžete vidět nejlepší světové surfaře. Při troše štěstí se dá v tomto subtropickém pásmu na místních plážích relaxovat celý rok. Podvědomě je považováno za hlavní město cestovního ruchu a zábavy, jehož parky a zahrady jsou ideálním úkrytem před tropickými bouřemi. Každoročně tudy projede nebo se na čas zastaví až 4 miliony návštěvníků z celého světa objevující přírodní krásy, domorodou kulturu, mořskou faunu i floru, deštný prales, vodopády, plavání s delfíny, kouzelnou Main Beach, surfing v Burleigh Heads a ničím nenahraditelnou místní atmosféru

Imagine Education

Tři kampusy, nejmodernější zařízení, profesionalita, výchovné služby, zábavné třídy, inovativní vyučovací metody, bezpečné prostředí.

VÍCE

Envirotech

Dva kampusy, dynamicky vzrůstající instituce, nejvyšší kvalita, inovační flexibilní výukové moduly, individuální přístup.

VÍCE

EIP

Nejvyšší kvalita  služeb, vzájemný respekt, podpora vzdělání a odborné přípravy, zdravé a příjemné prostředí v surfařském ráji.

VÍCE