Perth

Hlavní město západní Austrálie, město plachetnic, s velmi vysokou životní úrovní a zdravotní péčí. Podle návštěvníků prý nejhezčí město Austrálie. Město má svůj typicky australský image s klidným způsobem života. Město umění a sportu, kultury a obchodu. Čistá neporušená příroda, rozlehlé pláže s hebkým pískem přímo vybízí k životu pod širým nebem. Elegantní život na březích Stan River, oblíbená míst k posezení a výletům do okolí. Nedaleké přístavní město Fremantle s galeriemi a hotely je opakem moderního Perthu a nesmíme zapomenout ani na úžasné potápění u ostrova Rottnes Island jakož i místo pro další vodní sporty či plachtění.

ACSF

29 let působnosti, akreditovaný poskytovatel odborného vzdělání v oblasti sportu, zdraví a kondice, velký přínos pro budoucí kariéru.

VÍCE

Kaplan International English

75let historie, 40+ jazykových škol v 8 anglicky mluvících zemích celého světa, prestižní studijní programy, skvělý servis, kreativní výuka.

VÍCE

CIC

Člen globální vzdělávací sítě universit, odborných a jazykových škol, moderní výukové metody, skvělá příprava pro budoucí karieru.

VÍCE