Sydney

V současné době centrum veškerého dění s cca 4mil.obyvateli. Inspirující a oslnivé velkoměsto se všemi klady i zápory, největší australské město postavené kolem jednoho z nejkrásnějších přístavů světa. Historickou část města najdete v The Rock. Oblast kolem přístavu Port Jackson byla kdysi domovem původních obyvatel – Aborigines. Město ležící v místech kde kdysi pobýval kmen Eora podle nějž jsou dnes pojmenována některá náměstí. Denně je možné navštěvovat zajímavá atraktivní místa, společenské akce nebo světoznámé pláže Bondi Beach a Manly Beach, místa určená sportu i odpočinku. Unikátní stavby jako světově proslulá budova Opera House nebo Harbour Bridge spojující severní a jižní část města, Darling Harbour, Olympic Stadium, Victoria Buillding nebo oceanárium se žraloky, rejnoky a tuleni, jsou zážitky, které opravdu stojí za to. Zdravý životní styl, multikulturní společnost i mírné klima lákají zvědavce ze všech koutů světa, jedinečná možnost kombinovat relaxaci na zlatých písečných plážích se vzrušujícím městským životem

Strathfield College

Člen globální vzdělávací sítě universit, odborných a jazykových škol, moderní výukové metody, skvělá příprava pro budoucí karieru.

VÍCE

North Sydney English College

Společenství jazykových a odborných škol, pro nezávislé studium, motivace pro osobní rozvoj, různorodé vzdělání, inovace, kreativita.

VÍCE

Lloyds International College

Společenství jazykových a odborných škol, motivace pro rozvoj osobnosti, nezávislé studium, různorodé vzdělání, inovace, kreativita.

VÍCE

ACSF

29 let působnosti, akreditovaný poskytovatel odborného vzdělání v oblasti sportu, zdraví a kondice, velký přínos pro budoucí kariéru.

VÍCE

Access Language Centre

Inovativní dynamické jazykové centrum působící již od roku 1997, kvalitní programy, moderní vyučovací metody, profesionalita.

VÍCE

International House

Vysoký standard v několika světových pobočkách, individuální charakter avšak společné principy, maximální kvalita služeb.

VÍCE

KIE Sydney – Manly

75let historie, 40+ jazykových škol v 8 anglicky mluvících zemích celého světa, prestižní studijní programy, skvělý servis, kreativní výuka.

VÍCE

KIE Sydney – City

75let historie, 40+ jazykových škol v 8 anglicky mluvících zemích celého světa, prestižní studijní programy, skvělý servis, kreativní výuka.

VÍCE