Toronto

Největší a nejlidnatější město Kanady ležící u severního břehu světoznámého jezera Ontario ve stejnojmenné provincii. Ohromí vás svou architekturou, slavnými divadelními scénami, sporty světových kvalit se silnou tradicí v baseballu a hokeji o němž se dozvíte všude a hokejové trofeje můžete vidět v síni slávy. Multikulturní město – 49% obyvatel se narodilo mimo Kanadu, také tu můžete najít více než stovku národností. Působivou atrakcí je jedna z největších ZOO na světě, budova národního baletu, Baťovo muzeum a jen dvě hodiny jízdy dělí Toronto od jednoho z divů světa – Niagarských vodopádů.

Access English

Člen mezinárodního společnosti Quality English, jedna z řetězce nejlepších nezávislých škol na světě s jedinečným charakterem.

VÍCE

Global Village

Škola je situována v centru města, s klimatizovanými třídami, volným přístupem k internetu, studovnou a vlastní knihovnou a společenskou.

VÍCE

ILAC

Prestižní školy fungující od roku 1997, jsou členem mnoha jazykových sdružení, držitele několika ocenění, nejvyšší kvalita.

VÍCE

Kaplan International English

75let historie, 40+ jazykových škol v 8 anglicky mluvících zemích celého světa, prestižní studijní programy, skvělý servis, kreativní výuka.

VÍCE

LSI

Rozsáhlá síť vlastních i partnerských škol po celém světě, moderní školy v centrech atraktivních městských lokalit, individuální přístup.

VÍCE

NACEL

Škola je situována v centru města, s klimatizovanými třídami, volným přístupem k internetu, studovnou a vlastní knihovnou a společenskou.

VÍCE

Tamwood

Od roku 1993 člen několika mezinárodních jazykových asociací, vysoká úroveň, moderní technologie, ojedinělé zážitky, profesionalita.

VÍCE