Vancouver

Hlavní město Britské Kolumbie s architekturou evokující atmosféru 19.století, líbezné borovicové zahrady v okolí, moře na horizontu a vrcholky hor pokryté sněhem, to je Victoria. Takto se také dostává nejvíce do povědomí, jako město zahrad a v současné době také jako nejslunnější město západní Kanady. Leží až na jihu ostrova Vancouver vzdáleného asi 137km od severoamerického Seattlu. Celoročně mírné klima s příjemnými teplotami. Nejoblíbenějšímu programem místních je návštěva vyhlášených restaurací, nákupních center nebo pikniky v přírodě lépe řečeno v městském parku. Nikdo by si určitě neměl nechat ujít projížďku lodí v severních ledových vodách a vidět na vlastní oči jak se ve volné přírodě prohánějí velryby

Arbutus College

Člen globální vzdělávací sítě universit, odborných a jazykových škol, moderní výukové metody, skvělá příprava pro budoucí karieru.

VÍCE

ILAC

Prestižní školy fungující od roku 1997, jsou členem mnoha jazykových sdružení, držitele několika ocenění, nejvyšší kvalita.

VÍCE

International House

Vysoký standard v několika světových pobočkách, individuální charakter avšak společné principy, maximální kvalita služeb.

VÍCE

Kaplan International English

75let historie, 40+ jazykových škol v 8 anglicky mluvících zemích celého světa, prestižní studijní programy, skvělý servis, kreativní výuka.

VÍCE

LSI

Rozsáhlá síť vlastních i partnerských škol po celém světě, moderní školy v centrech atraktivních městských lokalit, individuální přístup.

VÍCE

Tamwood

Od roku 1993 člen několika mezinárodních jazykových asociací, vysoká úroveň, moderní technologie, ojedinělé zážitky, profesionalita.

VÍCE

Vancouver English Centre

Unikátní vzdělávací systém – dělení studentů podle 15 úrovní znalosti jazyka, zaměření na každodenní situace, praktická výuka.

VÍCE